Pro účastníky bonusového systému nabízíme možnost vybrat si ze široké škály poukázek na pohonné hmoty, poukázek do hypermarketů, na zájezdy a do obchodního domu www.patro.cz.
945,- Kč
Tento zcela nový pulsmetr bude nabízen ve dvou verzích a to pro muže a ženy. Obě verze budou k dispozici ve dvou barvách. Hodinky jsou vybaveny spolehlivým digitálně kodovaným STS přenosem.
1299,- Kč
Inline brusle Tempish Grandis Green jsou určené pro pokročilé bruslaře. Lehký a speciálně vyztužený podvozek je osazen kolečkami o průměru 80 mm. Anatomicky tvarovaný vnitřek boty je vybaven funkčním odvětráváním.
2499,- Kč
Benzínová řetězová pila.
6299,- Kč
Rám: Steel 26, Vidlice: Zoom Escape 327, Řazení:Shimano Revoshift 3x6, Přehazovačka: Shimano Tourney, Představec: Zoom, Řidítka: Zoom
359,- Kč
Detoxikační sada pro Vaši pleť.
1699,- Kč
4182,- Kč
Nic není z plastu, nic není umělé. Přinášíme skutečný kytarový zážitek do hudebních her. Po připojení nástroje budete rozvíjet skutečné dovednosti a skutečné styly a budete hrát zcela reálnou hudbu.
2299,- Kč
Sada hrnců s keramickým antiadhezním povlakem.
6640,- Kč
Kontaktní gril Pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, zeleniny, sendvičů, apod.
528,- Kč
Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované.
1290,- Kč
Šikmá lavička je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje
451,- Kč
Společenská hra - Umísti tučňáky strategicky na ledovec
5672,- Kč
Zefektivněte žehlení a zkraťte čas na minimum. Pro Express Total GV8930 nejrychlejší a nejefektivnější žehlení i na nejodolnějších tkaninách.


© 1998 - 2015 essox.cz