Pro účastníky bonusového systému nabízíme možnost vybrat si ze široké škály poukázek na pohonné hmoty, poukázek do hypermarketů, na zájezdy a do obchodního domu www.patro.cz.
7199,- Kč
Kola průměru 28 palců a středně široké pláště nabídnou milovníkům svižné jízdy dostatek výkonu na asfaltu, ale zároveň díky přednímu odpružení i komfort na polních cestách nebo lesních pěšinách.
2070,- Kč
Expediční batoh Husky Giro 60 l je vhodný pro výlety i expedice. Má anatomicky tvarovaný posuvný zádový systém s duralovými výztuhami, prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních
6850,- Kč
Rodinný stan Husky Boston 5 os. je ještě vyšší a ještě prostornější verze základního stanu Boston pro pět nocležníků, pro které je komfort samozřejmostí i v kempu.
564,- Kč
Redukce chuti k jídlu.
1299,- Kč
Inline brusle Tempish Grandis Green jsou určené pro pokročilé bruslaře. Lehký a speciálně vyztužený podvozek je osazen kolečkami o průměru 80 mm. Anatomicky tvarovaný vnitřek boty je vybaven funkčním odvětráváním.
2499,- Kč
Benzínová řetězová pila.
359,- Kč
Detoxikační sada pro Vaši pleť.
1699,- Kč
4182,- Kč
Nic není z plastu, nic není umělé. Přinášíme skutečný kytarový zážitek do hudebních her. Po připojení nástroje budete rozvíjet skutečné dovednosti a skutečné styly a budete hrát zcela reálnou hudbu.
2999,- Kč
Sada hrnců s keramickým antiadhezním povlakem.
6640,- Kč
Kontaktní gril Pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, zeleniny, sendvičů, apod.










© 1998 - 2015 essox.cz