Pro účastníky bonusového systému nabízíme možnost vybrat si ze široké škály poukázek na pohonné hmoty, poukázek do hypermarketů, na zájezdy a do obchodního domu www.patro.cz.
1699,- Kč
4224,- Kč
Nic není z plastu, nic není umělé. Přinášíme skutečný kytarový zážitek do hudebních her. Po připojení nástroje budete rozvíjet skutečné dovednosti a skutečné styly a budete hrát zcela reálnou hudbu.
931,- Kč
Tato vůně je určena pro ženy, které jsou moderní, sebevědomé, mladé duchem i myslí a milují život
999,- Kč
Vynikající pro snadné a rychlé strouhání a plátkování potravin.
2999,- Kč
Sada hrnců s keramickým antiadhezním povlakem.
499,- Kč
Dětská termoska pro uchování teplého nápoje.
949,- Kč
Klasické pánské hodinky Casio v černém provedení s koženým řemínkem. Hodinky mají voděodolnost při sprchování a ve tmě oceníte luminiscenci ručiček. Pokud chcete koupit kvalitní hodinky za dobrou cenu, pak neváhejte a kupte si hodinky Casio.
6165,- Kč
Kontaktní gril Pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, zeleniny, sendvičů, apod.
533,- Kč
Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované.
3176,- Kč
Všechny Bondovky vychází poprvé pohromadě ve vysokém rozlišení na Blu ray v této jedinečné sadě - se všemi krásnými dívkami hanebnými zločinci i charismatickými hvězdami počínaje Seanem Connerym kterým to celé začalo až po Daniela Craiga
1290,- Kč
Šikmá lavička je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje
699,- Kč
Stopky Napájení z baterie Pouzdro ve tvaru oválu Plastové pouzdro
454,- Kč
Společenská hra - Umísti tučňáky strategicky na ledovec


© 1998 - 2015 essox.cz