Vynikající pro přípravu a podávání chlazených i horkých nápojů. S vyluhovacím sítkem a chladicím dílem pro přípravu ovocných nápojů, vhodné pro přípravu čaje a nápojů zalévaných vařící vodou i přípravu vřící vody přímo ve džbánu.
Pro účastníky bonusového systému nabízíme možnost vybrat si ze široké škály poukázek na pohonné hmoty, poukázek do hypermarketů, na zájezdy a do obchodního domu www.patro.cz.
Neotřelé povlečení Zebra z hladké bavlny se vzorem zebří kůže ve výrazné a velmi oblíbené barevné kombinaci černé a bílé. Povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny.
 
 
 
Přes 60 minut hudby a písní, jak je v pohádkovém filmu zpívá Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Marie Rottrová, Iva Bittová, Petra Černocká, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a další.
Výš, jen výš! Připojte se k Práškovi a jeho kamarádům v tomto akcí nabitém výškovém dobrodružství v zábavném nebeském světě Letadel. Držte si klobouky, protože se proletíte 10 dech beroucími prostředími z filmu od Vrtulákova až po Čínu. Zopakujte si napětí a vzrušení filmu a soupeřte v úžasně rychlých leteckých závodech.
Kroket pro 6 osob, počet holí 6 ks, délka hole 79 cm, průměr hole 5,5 cm, počet míčků 6 ks,průměr míčku 6,5 cm, počet kolíků 2 ks, počet branek 10 ks,hole, míčky a kolíky jsou vyrobeny ze dřeva
 
 
 
Schovejte si léto do sklenice a využijte naši nabídku zavařovacích hrnců Concept s praktickým dárkem.
-Materiál: plast / silikon -Skládá se z: 1 x salátová mísa, 1 x víko pro salátové mísy, 4 x talíř, 4 x mísa,4 x sklenice,12 x příbor
Odrážedlo SPARTAN JD BUG Billy pro děti od 3-5 let s maximalním zatížením 30 kg. - Tréninkové odrážedlo pro děti od 3-5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy u jízdy na kole. - ruční brzda pro zadní kolo - 12" nafukovací kola - výška sedadla od země nastavitelná 37 - 41 cm
 
 
 
Klikyháky kruť se taky, s červíčkem se bav! Připrav se na spoustu legrace a kroucení s červíky. Nasbírej co nejvíce jablíček a vyhraj! Zábavná a jednoduchá hra, která vaše dítě učí počítat a zlepšit jeho jemnou motoriku.


© 1998 - 2014 essox.cz