Vynikající pro přípravu a podávání chlazených i horkých nápojů. S vyluhovacím sítkem a chladicím dílem pro přípravu ovocných nápojů, vhodné pro přípravu čaje a nápojů zalévaných vařící vodou i přípravu vřící vody přímo ve džbánu.
Pro účastníky bonusového systému nabízíme možnost vybrat si ze široké škály poukázek na pohonné hmoty, poukázek do hypermarketů, na zájezdy a do obchodního domu www.patro.cz.
Značkový tlakový hrnec Tefal z kvalitní nerezové oceli 18/10 za bezkonkurenční cenu.
 
 
 
Prožijte chladné dny pěkně v teple. Olejový radiátor Vás zahřeje v chladných měsících roku.
Schovejte si léto do sklenice a využijte naši nabídku zavařovacích hrnců Concept s praktickým dárkem.
-Materiál: plast / silikon -Skládá se z: 1 x salátová mísa, 1 x víko pro salátové mísy, 4 x talíř, 4 x mísa,4 x sklenice,12 x příbor
 
 
 
Klikyháky kruť se taky, s červíčkem se bav! Připrav se na spoustu legrace a kroucení s červíky. Nasbírej co nejvíce jablíček a vyhraj! Zábavná a jednoduchá hra, která vaše dítě učí počítat a zlepšit jeho jemnou motoriku.
 
 
 
Kvalitní moderní set myši a klávesnice C-TECH v bezdrátovém 2,4 GHz provedení. Klávesnice je navržená pro minimální namáhání kloubů se středním zdvihem tlačítek. Set se připojuje k PC pomocí nanoUSB receiveru. Všechny modely klávesnic C-TECH mají kompletní český a slovenský layout.
1 x Paring knife 9cm,1 x univerzální nůž 12,5cm, 1 x Slicer knife 20cm, 1 x nůž na pečivo 20cm, 1 x Chopping knife 20cm, 1 x nůžky,1 x ocílka, 1 x akrylový stojánek


© 1998 - 2014 essox.cz